Léčba neplodnosti

IVF léčba

Metoda IVF je mimotělní oplození a je jedním ze základních postupů při léčbě neplodnosti, která z Vás udělá spokojenou a šťastnou mámu.

Zjistit více

IUI léčba

První volba léčby u párů, kteří se potýkají se zhoršenou kvalitou spermatu u muže, nebo nepravidelnou ovulací partnerky.

Zjistit více

Léčba darováním

Poruchami plodnosti dnes trpí více než 10 % párů toužících po dítěti. S pomocí darovaných reprodukčních buněk uděláme šťastné rodiče i z Vás.

Zjistit více

Podpůrné metody

Pro zvýšení zdravého těhotenství využíváme veškerých moderních postupů a metod, které zvyšují šanci udělat z neplodného páru úplnou rodinu.

Zjistit více

Neplodnost

Neplodnost je neschopnost početí do 1 roku při nechráněném, časovaném pohlavním styku. Pokud se Vám stále nedaří počít miminko, naši odborníci Vám rádi pomohou ke zdravému těhotenství.

Neplodnost u ženy

Největším faktorem, který způsobuje ženskou neplodnost je věk. Kolem třiceti let je asi 7 % párů neplodných, u čtyřicetiletých je to už asi 33 % párů , po 45. roce je až 64 % neplodných žen.

Neplodnost u muže

Pro úspěšné zplození potomka je také důležité, kolik se vyskytuje spermií v 1 ml ejakulátu. V roce 1938 měl průměrný muž ve vyspělých zemích kolem 120 mil. spermií v 1 mililitru ejakulátu. Studie z roku 1952 zjišťuje již jen 73,4 mil./ml, ale průzkum z roku 1972 nachází v průměru již jen 54,4 mil./ml.

Co Vám nabízíme

Laskavou a odbornou péči pro zdravé těhotenství v moderní IVF klinice. Každý nový pár je pro nás individuální cestou k novému životu a jejich splněnému štěstí.

Léčba neplodnosti

Buďte spokojenou maminkou. Nalezneme příčinu neplodnosti a nastavíme optimální léčbu pro dosažení těhotenství.

Metody léčby

Diagnostika

Připravte se na miminko. Vyšetříme Vás řadou komplexních metod s cílem včas zachytit a vyléčit případné potíže.

Metody diagnostiky

Genetika

Předejděte možným rizikům. Pečujeme o zdraví miminka ještě před jeho narozením v laboratoři reprodukční genetiky.

Genetické metody

Péči naší kliniky si vybralo přes 10 000 párů a více než osmi tisícům dětem jsme pomohli na svět.
Rádi Vás u nás uvítáme a pomůžeme i Vašemu štěstí.