Diagnostika

Připravte se na miminko.
Vyšetříme Vás řadou komplexních metod s cílem včas zachytit a vyléčit případné potíže.

Diagnostické vyšetření

HORMONÁLNÍ PROFIL

Neplodnost může být způsobena poruchou rovnováhy pěti základních hormonů, na nichž závisí menstruační cyklus. Dále také nadbytkem mužských hormonů v těle, nebo nadbytkem hormonu prolaktinu u nekojící ženy.

Zjistit více

PCT POSTKOITÁLNÍ TEST

Postkoitální test je jedním z nejstarších testů užívaných v diagnostice neplodnosti. Jeho provedení následuje po pohlavním styku s ejakulací do pochvy v ovulačním období ženy.

Zjistit více

SPERMIOGRAM

Spermiogram je základní laboratorní vyšetření muže, zkoumá se koncentrace spermií v ejakulátu, jejich pohyblivost a morfologie (tvar spermií).

Zjistit více

Diagnostické výkony

HYSTEROSALPINGOGRAFIE (HSG)

Hysterosalpingografie je rentgenologické vyšetření tvaru a průchodnosti dělohy a vejcovodů pomocí kontrastní látky. Odhalí vrozené vývojové vady dělohy a zúžení, či uzávěr vejcovodů.

Zjistit více

BIOPSIE ENDOMETRIA

Biopsie endometria je vyšetření, které pomáhá určit, zda je výška a struktura endometria vhodná k uhnízdění vajíčka (implantaci). Ani toto vyšetření se již v dnešní době rutinně nepoužívá, nicméně občas bývá indikováno pacientkám s pravidelnou menstruací a opakovanými samovolnými potraty.

Zjistit více

LAPAROSKOPIE

Laparoskopie je miniinvazívní operační vyšetření. Zákrok může být diagnostický, nebo terapeutický. Jako diagnostický se používá pro určení příčin neplodnosti, jakou jsou poruchy průchodnosti vejcovodů, podnětlivé srůsty, myomy, endometriosa, děložní abnormalitry.

Zjistit více

HYSTEROSKOPIE

Hysteroskopie je endoskopické vyšetření k ověření případných abnormit v hrdle a dutině děložní, jakou jsou polypy, myomy, slizniční záněty nebo vývojové vady. Umožňuje také tyto abnormity řešit odstraněním polypu, myomu, děložního septa, drobných srůstů nebo získat děložní sliznici k dalšímu vyšetření.

Zjistit více

Co Vám nabízíme

Laskavou a odbornou péči pro zdravé těhotenství v moderní IVF klinice. Každý nový pár je pro nás individuální cestou k novému životu a jejich splněnému štěstí.

Léčba neplodnosti

Buďte spokojenou maminkou. Nalezneme příčinu neplodnosti a nastavíme optimální léčbu pro dosažení těhotenství.

Metody léčby

Diagnostika

Připravte se na miminko. Vyšetříme Vás řadou komplexních metod s cílem včas zachytit a vyléčit případné potíže.

Metody diagnostiky

Genetika

Předejděte možným rizikům. Pečujeme o zdraví miminka ještě před jeho narozením v laboratoři reprodukční genetiky.

Genetické metody

Péči naší kliniky si vybralo přes 10 000 párů a více než osmi tisícům dětem jsme pomohli na svět.
Rádi Vás u nás uvítáme a pomůžeme i Vašemu štěstí.