Vaše příběhy

Spokojený a rozzářený úsměv rodičů a každého nového miminka, kterému jsme pomohli na svět je pro nás tou největší odměnou. Podívejte se, co o nás říkají naši klienti.

Tobiáš


S klinikou jsme byli moc spokojeni.Pan doktor Lachčina je lékař na svém místě. Díky němu a celému týmu se nám 5.12.2019 narodil náš syn Tobiáš. Všem moc děkujeme.

Karolinka a Valinka


S klinikou a celým týmem eurofertilu jsme byli strašně spokojeni p. Lachčina je doktor na svém místě, vždy dokázal povzbudit a celý tým eurofertilu má profesionální přístup. A díky vám se nám 14.1.2019 narodili vymodlené dcery Karolinka a Valinka. Ještě jednou strašně moc děkujeme. Rodiče Staňkovi

Eliška


Díky klinice a hlavně dr. Jaroše máme vymodlené miminko holčičku Elišku 27.11.2019. Máme za sebou hodně pokusu a díky doktorovi který nás uklidňoval a dával naději tak jsme to nezdáli. Jsme za to vděčni. Jsme už úplná rodinka Rodinka Briedovi

Nikolas


Nikdy jsem nevěřila v zázraky, ale vaše centrum učinilo můj život neskutečně šťastným.... mám dvě děti přirozeně a Nikolas je vymodlený. Dodnes si pamatuji stisk ruky pana doktora Lachčiny, který říká že vše dobře dopadne... a já mu a celému centru dodnes každým dnem děkuji, že mi dopřáli to štěstí mít syna. Jsme za to vděčni.

Adámek


Dobrý den, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat a především vyzdvihnout práci pana doktora Jaroše a samozřejmě i celého týmu Eurofertilu, za to, že můžeme s partnerem již od 21.10.2020, držet v náručí, našeho syna Adámka, který by tady bez Vás všech a hlavně trpělivosti, utišení i uklidnění pana doktora, nebyl. Jste úžasní a my Vám moc děkujeme. Konečně jsme kompletní = Jsme RODINA

Antonie Katarina

Dobrý den zdraví vás už díky vám kompletní rodina ?‍?‍? sice sme přišli na svět o 3 týdny dříve ale máme se dobře... Moc vám děkujeme a těšíme se ať se s Antonii Katarínou přijdeme ukázat.

Daniel

Dobrý den chtěla bych Vám moc poděkovat za vaši péči, trpělivost, vstřícnost. Díky Vaši pomocí se nám před 3 měsíci narodil syn Daniel. Jsme neskutečně rádi že se nám to konečně podařilo po takové době. Je to naše vymodlene štěstíčko. Ještě jednou Vám moc děkujeme. S pozdravem Slobodová Nikola.

Maksymilian


Děkujeme týmu Eurofertil a především dr. Lachcinovi. Dočkali jsme se syna, narodil se v Bielsku Bialej 18.08.2020 v 20.25. Jsme moc šťastní jenom díky vám.

Matyášek

Moc děkujeme a každé narozeninky vzpomínáme jak báječné lidi jsme potkaly, lidi co s námi věřily a měly velké srdíčko. Zdravíme pana doktora Lachčinu a celý tým Eurofertilu Romana Libor a Maty.

Melisska

Dobrý den, chtěli bychom ještě jednou poděkovat díky vás jsme mohli oslavit první rok naši Melissky a to jen díky Vám moc děkujeme celému týmu.

Natálka

Dobrý den, i my se přidáváme k těm šťastným párům, kterým jste dopomohli k vytouženému miminku. Před pár dny naše beruška oslavila první roček a my mockrát děkujeme celému týmu EuroFertilu za péči, profesionální a především lidský přístup.

Sam

Dobrý den, rádi bych poděkovali celému týmu kliniky za to, jak se o nás krásně, i když jen krátce, starali a jen díky nim, a obzvlášť díky panu doktorovi Lachčinovi, jsme včera na tomto světě přivítali našeho vymodleného syna, Samiho s porodní váhou 3950g. Opravdu moc děkujeme, Rezgui A + A + S

Emička

Dobrý den, zasílám fotečku našeho zázraku, ktery máme díky vám a hlavně panu doktorovi lachcinovi. Emička narozená 3.9.2019, 2610g a 45 cm. Mooooc děkujeme.

Emma

Za vaší pomoci máme krásnou zdravou dceru Emmy nařízenou 23.7 ve 23.40 hodin. Je to náš poklad i když v noci nespí a dává nám zabrat. Děkujeme moc.

Filípek

Posílám vám fotečku našeho syna Filípka

Nelinka

Zdravime vas, chci Vám sdělit, ze 6.12 k nám prisla na svět nadílka jménem Nelinka. První fotka je pár sekund po transferu u Vás a díky vašemu týmu a zejména díky p. doktorovi Lachčinovi jsme získali bojovníka a vše proběhlo bez komplikaci. Díky Vám máme vysněnou princeznu u sebe a tímto bychom vám opravdu chtěli poděkovat. Hezke svátky

Váš příběh

Pomohli jsme Vám k miminku? Řekněte nám o tom.

Vyplnit

Objednat se

Můžeme vám s něčím poradit, pomoct nebo se chcete objednat? Napište nám nebo rovnou zavolejte.

Objednat se

Na telefonu jsme pro vás každý pracovní den od 7:00 do 15:00
Tel.: +420 737 470 924

Co Vám nabízíme

Laskavou a odbornou péči pro zdravé těhotenství v moderní IVF klinice. Každý nový pár je pro nás individuální cestou k novému životu a jejich splněnému štěstí.

Léčba neplodnosti

Buďte spokojenou maminkou. Nalezneme příčinu neplodnosti a nastavíme optimální léčbu pro dosažení těhotenství.

Metody léčby

Diagnostika

Připravte se na miminko. Vyšetříme Vás řadou komplexních metod s cílem včas zachytit a vyléčit případné potíže.

Metody diagnostiky

Genetika

Předejděte možným rizikům. Pečujeme o zdraví miminka ještě před jeho narozením v laboratoři reprodukční genetiky.

Genetické metody

Péči naší kliniky si vybralo přes 10 000 párů a více než osmi tisícům dětem jsme pomohli na svět.
Rádi Vás u nás uvítáme a pomůžeme i Vašemu štěstí.