IVF léčba

Metoda IVF je mimotělní oplození a je jedním ze základních postupů při léčbě neplodnosti, která z Vás udělá spokojenou a šťastnou mámu.

1. VSTUPNÍ KONZULTACE

Zjištění pravé příčiny neplodnosti a její následná léčba vyžaduje celou řadu testů a vyšetření s následným léčebným plánem. Už jen pouhý rozhovor s naším lékařem a úvodní vyšetření z Vás sejmou obrovskou tíhu a přinesou novou naději, sílu a odhodlání.

Zjistit více

2. ZÁKLADNÍ VYŠETŘENÍ

Vyhodnocení úvodních informací je zdrojem dat pro vznik léčebného plánu. Jde o místo na Vaší cestě, kde se společně dozvídáte, jak bude léčba probíhat. Plán je průběžně aktualizován a doplňován dle průběhu léčby.

Zjistit více

3. STIMULACE VAJEČNÍKŮ A ODBĚR

Zásadní metoda v léčbě neplodnosti je mimotělní oplodnění (IVF). V tomto bodě léčby Vám díky hormonální stimulaci naroste větší počet vajíček.

Zjistit více

4. OPLOZENÍ VAJÍČEK

Vaše odebraná vajíčka seznámíme se spermiemi Vašeho partnera. V ideálním případě dochází k oplodnění spontánně a spermie vlastním pohybem docestují k vajíčku a pronikají jeho obaly.

Zjistit více

5. PŘENOS EMBRYÍ DO DĚLOHY

Embryo přeneseme po dvou až třech dnech do dělohy tenkou kanylou přes děložní hrdlo. V tuto chvíli jsme nejblíže Vašemu těhotenství.

Zjistit více

6. KRYOKONZERVACE EMBRYÍ

Pokud kultivací vznikne více embryí s vysokou kvalitou, je možné je zmrazit, tedy kryokonzervovat a uchovat k dalším zavedením do děložní dutiny.

Zjistit více

Objednat se

Můžeme vám s něčím poradit, pomoct nebo se chcete objednat? Napište nám nebo rovnou zavolejte.

Objednat se

Na telefonu jsme pro vás každý pracovní den od 7:00 do 15:00
Tel.: +420 737 470 924

Miri inkubátor TIME-LAPSE s 12 pozicemi


Inkubátor MIRI má 12 samostatných komůrek pro kultivaci embryí. Přístroj je vybaven regulací kyslíku. Každému embyu dokáže vytvořit perfektní prostředí, teplo a vlastní prostor.

Přístroj vyhodnocuje potenciál, kvalitu a dynamiku vývoje embryí po celou dobu kultivačního procesu. Díky tomu můžeme vybrat to nejkvalitnější embryo pro transfer a výrazně tak zvýšit šanci na otěhotnění.

Další výhodou je, že díky zabudované kameře s vysokým rozlišením můžeme vývoj embrya sledovat nepřetržitě po celou dobu kultivačního procesu, aniž bychom museli embrya vytahovat pro jejich kontrolu pod mikroskopem, a tak nedochází k přerušení kultivačního procesu a stabilních podmínek.

Co Vám nabízíme

Laskavou a odbornou péči pro zdravé těhotenství v moderní IVF klinice. Každý nový pár je pro nás individuální cestou k novému životu a jejich splněnému štěstí.

Léčba neplodnosti

Buďte spokojenou maminkou. Nalezneme příčinu neplodnosti a nastavíme optimální léčbu pro dosažení těhotenství.

Metody léčby

Diagnostika

Připravte se na miminko. Vyšetříme Vás řadou komplexních metod s cílem včas zachytit a vyléčit případné potíže.

Metody diagnostiky

Genetika

Předejděte možným rizikům. Pečujeme o zdraví miminka ještě před jeho narozením v laboratoři reprodukční genetiky.

Genetické metody

Péči naší kliniky si vybralo přes 10 000 párů a více než osmi tisícům dětem jsme pomohli na svět.
Rádi Vás u nás uvítáme a pomůžeme i Vašemu štěstí.